BioDynamic™ system komputerowego doboru implantów piersiowych PIERSI.eu Powiększenie piersi chirurgia plastyczna piersi operacja piersi
Powiększanie piersi

BioDynamic ™ system komputerowego doboru implantów piersiowych

2008-11-27

BioDynamic ™ Implant Selection
System komputerowego doboru implantów piersiowych


BioDynamic - chirurgia plastyczna powiększanie piersi Wybór odpowiednich impalntów piersiowych nie jest łatwym zadaniem. Każda kobieta marzy o pięknym biuście, dla każdej z Pań oznacza to jednak co innego. Aby zabieg powiększenia piersi zakończył się powodzeniem i przyniósł zarówno pacjentce jak i chirurgowi satysfację, implanty muszą zostać dopasowane indywidualnie do potrzeb i oczekiwań pacjentki.

Aby wybrać odpowiednie implanty piersiowe w czasie konsultacji należy uwzględnić szereg parametrów:
- budowę ciała pacjentki
- wielkość klatki piersiowej
- stan własnych piersi
- ewentualną asymetrię
- stan skóry

Aby wyjść na przeciw potrzebom zarówno pacjentek jak i chirurgów firma Allergan, producent implantów piersiowych McGhan wprowadziła system komputerowej wizualizacji doboru implantów piersiowych BioDynamic. Program analizuje wprowadzone pomiary piersi i klatki piersiowej oraz informacje dotyczące oczekiwań pacjentki pod względem wielkości i kształtu przyszłych piersi. Komputer dopasowuje kształt i wielkość implantów piersiowych pomagając w podjęciu decyzji o najlepiej pasującyh implantach.

Zasadnicze znaczenie ma oczywiście doświadczenie chirurga i wynikająca z lat pracy umiejętność oceny przebiegu około- i pooperacyjnego. Program BioDynamic pozwala jednak na dokładniejsze pokazanie pacjentce procesu dobierania i dopasowywania implantów piersiowych oraz lepsze zrozumienie oczekiwań pacjentki. Bardzo często dopiero w czasie dokładnych pomiarów i szczegółowej rozmowy na temat zabiegu pacjentka sama jest w stanie określić jaki jest jej wymarzony kształt i wielkość piersi.

Przymierzenie demonstracyjnych wkładek piersiowych, ocena oczekiwanego rezultatu operacji i wyglądu całej sylwetki po zabiegu, pozwala na ostateczną wspóolną decyzję pacjentki i lekarza o wyborze najwłaściwszych implantów piersiowych.| Strona główna | Kontakt | Katalogi |

© Copyright 2011 PIERSI.eu & AESTETICA Chirurgia Plastyczna dr Jacek Jarliński Created by Jakub Jarliński